Ana Sayfa Spot Fener
Gold Silver GS-2621 5000 Metre Işık Uzantılı 15 Watt Projektör
  • Gold Silver GS-2621 5000 Metre Işık Uzantılı 15 Watt Projektör
  • Gold Silver GS-2621 5000 Metre Işık Uzantılı 15 Watt Projektör
  • Gold Silver GS-2621 5000 Metre Işık Uzantılı 15 Watt Projektör
  • Gold Silver GS-2621 5000 Metre Işık Uzantılı 15 Watt Projektör
  • Gold Silver GS-2621 5000 Metre Işık Uzantılı 15 Watt Projektör
Gold Silver GS-2621 5000 Metre Işık Uzantılı 15 Watt Projektör
Marka :  Gold Silver
Ürün Kodu : GS-2621
500.10 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
-
+

Gold Silver GS-2621 5000 Metre Işık Uzantılı 15 Watt Projektör

Ürün Karesteriği:

1.Bu üründe uzun ömürlü yüksek kapasiteli 9000mAh 500 defadan fazla şarj edilebilen asitli akü vardır kaliteli pil vardır.

2.Amerikan tarzı sitili CREE 15W Yüksek LED ışığa sahiptir.100000 ışığa sahiptir. 8 saat tam şarjdan sonra 40 saat güçlü ışıklarda ve 80 saat zayıf ışıklarda çalışır. Ürünümüzde kullanılan tüm hammaddeler iyi kalitede kullanılır.

3.İçerisinde çok kaliteli multi fonksiyon entegre mevcuttur arka ve ön kısımlarda hem zayıf hem de güçlü ışıklar mevcuttur. Fener kısmında da hem güçlü hemde zayıf ışıklar vardır. Daha iyi verim almak istiyorsanız lütfen ürünü zamanında şarj ediniz. Hem pil ömrü uzar hem de pil güçlenir.

4.Alüminyum kaplı kupaya sahiptir.5000 metre uzaklığa kadar ışık verme mesafesi vardır.

5.Fener kısımı acil durum lambası için kullanılabilir.

6.Yüksek kaliteli kauçuk işlemeli ABS yüksek plastic kaliteli kaliteli hammadde kullanılarak üretilmiştir bir ürüne sahipsiniz. Ürünün kullanımı oldukça rahattır.

7.Üründe şarj edilme özelliği vardır. Şarj kontrol mekanizmasına sahiptir. Kolayca şarj edilir ve tekrar kullanılır gündüz şarj edilmesi tavsiye olunur. Şarj süresi boyunca lütfen ürünü kapalı tutunuz.

8.Taşıma kemeri mevcuttur, kolayca taşınabilir. Gece özellikle çalışan insanlar için taşıması ve kullanışı kolay bir üründür.

Kullanım Bilgileri:

1.Şarj esnasında lütfen tavsiye edilen şarj uyumuna dikkat ediniz AC110-240V/50-60Hz adaptörü prize takınız. Şarj süresi boyunca kırmızı ışık yanar. Tam şarj olduğu zaman yeşil yanar. Adaptörü DC girişine takınız ve şarj etmeye başlayınız. Şarj süresi 8 saati geçmemelidir. Gündüz şarj etmenizi tavsiye ederiz. DC adaptörü DC girişe taktığınız zaman şarj olur gösterge ışığı kırmızı yanar tam şarj olunca ışık yeşil yanar.

2.Ön ışık yakma butonuna bastığınız zaman tek sefer basımda zayıf ışıklar yanar. İkinci sefer basımda güçlü ışık yanar. Üçüncü defa basımda fener kısmı yanar. Dördüncü defa basımda lambalar yanar. Geri ışık butonuna bastığınız zaman ilk basımda zayıf ışıklar ikinci basımda güçlü ışıklar üçüncü basımda fener ve en son basımda lambaların ışığı söner.

Uyarılar:

1.Eğer ışıklarda azalma veya zayıflama olduğu zaman lütfen en kısa zamanda şarj etmeye başlayınız. Lütfen zayıflama olduğu zaman hemen ürünü şarj ediniz. Akünün uzun ömürlü olabilmesi için ürünü zamanında şarj ediniz.

2.Lütfen şarj ederken orjinal kaliteli şarj cihazları kullanınız şarj bittiği zaman fişi çekiniz kalitesiz şarj cihazları kullanıldığı zaman hem ürüne zarar verirsiniz hem de yangına yol açabilir.

3.Ürünü sudan,nemden,ısıdan,sobadan,yağmurdan uzak tutunuz.

4.Lütfen ürünü 20 saatten fazla şarj etmeyiniz.

5.LED ışıklarını direk göze temas ettirmeyiniz aksi takdirde gözlere zarar verir ve rahatsız eder. (Lütfen ürünü çocuklardan uzak tutunuz)

6.Eğer uzun süre kullanmayacaksanız 6 ayda bir ürünü şarj ediniz.

7.Lütfen kullanma kılavuzunu dikkatlice okuyunuz ve daha sonra ürünü kullanınız.Ürün arıza verdiği zaman lütfen en yakın yetkili servise götürünüz kendiniz tamir etmeye kalkışmayınız.Aksi takdirde ürüne ve pile zarar vermiş olursunuz.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.